Teambuilding    >    

Teambuilding

Teambuildingové aktivity

Teambuilding
Kolo Jiřího Birka - venkovní únikovka v krásném prostředí Lednicko-Valtického areálu
 • Teambuilding pro: 2 - 6 osob

Legenda o koláři Birkovi žije dodnes. Vžijte se do příběhu slavného rodáka z Lednice a mistra koláře, který zde žil před bezmála 400 lety a jehož věhlas přetrval do dnešních dní v legendách a pověstech. Pomozte Birkovi dokázat nemožné a vyhrát sázku o sud piva!  Podaří se Vám najít všechny indicie, vyluštit nejednu šifru nebo rébus, vyřešit několik mechanických úkolů a dojít zdárně až ke konci? Odměnou Vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu v srdci Lednicko-Valtického areálu a ve společnosti Vašich blízkých. Příběh: Vžijte se do doby 17. století, kdy Lednice vzkvétala pod vládou Lichtenštejnů, na zámku se pořádaly honosné bály a lidem se tu dobře žilo. Psal se rok 1636, když Jiří Birk, poctivý lednický kolář, který právě dokončoval ohromný a velmi zdobný kočár pro samotného knížete Lichtenštejna, uzavřel v místní hospodě s kovářem lákavou sázku. "Jako důkaz své poctivé a těžké práce porazím za jeden den vzrostlý strom, vyrobím z něj loukoťové kolo a dokoulím ho vlastními silami do dalekého Brna ještě před zavíráním městských bran", navrhl Birk.  Podaří se Birkovi splnit tento obtížný úkol? Vyrobit a dokoulet kolo až do Brna? Vyhraje sázku, nebo bude celé vesnici pro smích? To teď záleží jen na Vás. Jste to totiž Vy, kolářovi tovaryši, kteří mu jako jediní mohou pomoci. Tak vzhůru do práce, času není nazbyt. Zážitek obsahuje: Venkovní únikovou hru "Kolo Jiřího Birka" Obtížnost: střední  Počet osob: 2 - 6 hráčů Doba trvání: cca 2,5 hodiny Počet osob: 2 - 6 hráčů. Vhodné i pro děti od 10 let.  Trvání: cca 2,5 hodiny (záleží na Vás), trasa cca 2,5 km Lokalita: Lednice, Jižní Morava Venkovní úniková hra: Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Venkovní úniková hra unikátním způsobem propojuje virtuální realitu se světem kolem nás. Obtížnost: Střední obtížnost je ideální pro začínající či středně pokročilé únikovkáře, kteří si rádi zpestří běžnou procházku po krásném zámeckém parku. Hra je určena pro skupinu přátel či rodiny s dětmi.  Start hry:  Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 099 Kč

Detail

Teambuildingové aktivity
Úniková hra Hrdina
 • Teambuilding pro: 2 - 6 osob

Únikové hry z dílny Escape Point cílí na komplexní pobavení hráčů. Nabízí účastníkům příběhy, které mají své kouzlo, napětí, překvapení, ale také humor spojený s nacházením různých předmětů či při řešení dílčích úkolů. Vtaženi do děje budete ještě dříve, než hra začne. Šikovné týmy čeká i něco navíc.. Líbí se Vám svět superhrdinů? Pak je tato únikovka pro Vás to pravé!  Příběh:  Před několika lety se na Zemi objevil první superhrdina. Postupem času jich bylo čím dál víc a navzdory prvotním obavám se lidé na jejich pomoc začali čím dál více spoléhat. Hrdinové se stali jakýmisi strážci, kteří nás ochraňovali. O to větší panika nastala, když vyšlo najevo, že zmizeli. Jednomu mladíkovi se avšak podařilo zachránit předměty, které tu po nich zůstaly a snažil se přijít na kloub tomu, co se s nimi stalo. Byl na stopě záhadného artefaktu, který by pomohl hrdiny zachránit. Vysvitla naděje lepších zítřků. Mladík ale z ničeho nic sám zmizel. Podaří se Vám záhadu objasnit a zachránit superhrdiny?  Zážitek obsahuje: Únikovou hru "Hrdina" Obtížnost: pro děti / pro dospělé Počet osob: 2 - 6 hráčů Doba trvání: 60 minut Dárek Počet osob: 2 až 6 osob Trvání: Hra trvá 60 minut. Doražte prosím o 15 minut dříve.  Lokalita: Praha - Vinohrady Obtížnost:  Hra je vhodná pro děti i dospělé, obtížnost hry si zvolíte předem při rezervaci. 

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 500 Kč

Detail

Teambuilding - Úniková hra Hvězda
Úniková hra Hvězda
 • Teambuilding pro: 2 - 6 osob

Únikové hry z dílny Escape Point cílí na komplexní pobavení hráčů. Nabízí účastníkům příběhy, které mají své kouzlo, napětí, překvapení, ale také humor spojený s nacházením různých předmětů či při řešení dílčích úkolů. Vtaženi do děje budete ještě dříve, než hra začne. Šikovné týmy čeká i něco navíc.. Příběh:  Na některého ze slavných zpěváků si jistě vzpomene každý z nás. Vydejte se na místa, kde se na své koncerty a představení připravovala jedna slavná rocková hvězda. Vyprodané stadiony po celém světě někdy ale ke štěstí nestačí. Hvězda z nenadání zmizela. Vypařila se. Dodnes je její zmizení záhadou. Pomozte zjistit, zda po sobě zanechala nějaké stopy a vypátrejte, co se tehdy stalo. Stáhla se do ústraní? Byla unesena? Mají v tom prsty hrdinové?  Zážitek obsahuje: Únikovou hru "Hvězda" Obtížnost: pro děti / pro dospělé Počet osob: 2 - 6 hráčů Doba trvání: 60 minut Dárek Počet osob: 2 až 6 osob Trvání: Hra trvá 60 minut. Doražte prosím o 15 minut dříve.  Lokalita: Praha - Vinohrady Obtížnost:  Hra je vhodná pro děti i dospělé, obtížnost hry si zvolíte předem při rezervaci. 

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 500 Kč

Detail

Teambuilding - Vyloupení bankovního trezoru - napínavá únikovka Hradec Králové
Vyloupení bankovního trezoru - napínavá únikovka Hradec Králové
 • Teambuilding pro: 2 - 6 osob

Chcete si zpestřit společný čas s přáteli, rodinou či kolegy z práce něčím originálním? Zvolte únikovku v Hradci Králové! Procvičíte nejen logické uvažování a týmovou spolupráci, ale ještě se pořádně pobavíte.  Cílem je vždy v časovém limitu vyřešit nějaký složitý úkol. Trezor se za vámi zavřel a máte omezený čas na to, dostat se ven. Pokud byste ztratili niť, k dispozici vám po celou dobu bude správce hry, kterého můžete kdykoliv požádat o nápovědu. Zážitek obsahuje: Únikovou hru "Vylup trezor" Počet osob: 2 - 6 hráčů (dle zvolené varianty) Doba trvání: 60 minut Počet osob: 2 - 6 hráčů (dle zvolené varianty)  Trvání: 60 minut Lokalita: Hradec Králové Podmínky:  Děti do 15 let pouze s doprovodem dospělého. 

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 000 Kč

Detail

Teambuilding - Vyloupení bankovního trezoru - napínavá únikovka Liberec
Vyloupení bankovního trezoru - napínavá únikovka Liberec
 • Teambuilding pro: 2 - 6 osob

Chcete si zpestřit společný čas s přáteli, rodinou či kolegy z práce něčím originálním? Zvolte únikovku v Liberci! Procvičíte nejen logické uvažování a týmovou spolupráci, ale ještě se pořádně pobavíte.  Cílem je vždy v časovém limitu vyřešit nějaký složitý úkol. Trezor se za vámi zavřel a máte omezený čas na to, dostat se ven. Pokud byste ztratili niť, k dispozici vám po celou dobu bude správce hry, kterého můžete kdykoliv požádat o nápovědu. Zážitek obsahuje: Únikovou hru "Vylup trezor" Počet osob: 2 - 6 hráčů (dle zvolené varianty) Doba trvání: 60 minut Počet osob: 2 - 6 hráčů (dle zvolené varianty)  Trvání: 60 minut Lokalita: Liberec Podmínky:  Děti do 15 let pouze s doprovodem dospělého. 

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 000 Kč

Detail

Teambuildingové aktivity - Vyloupení bankovního trezoru - napínavá únikovka Děčín
Vyloupení bankovního trezoru - napínavá únikovka Děčín
 • Teambuilding pro: 2 - 6 osob

Chcete si zpestřit společný čas s přáteli, rodinou či kolegy z práce něčím originálním? Zvolte únikovku v Děčíně! Procvičíte nejen logické uvažování a týmovou spolupráci, ale ještě se pořádně pobavíte.  Cílem je vždy v časovém limitu vyřešit nějaký složitý úkol. Trezor se za vámi zavřel a máte omezený čas na to, dostat se ven. Pokud byste ztratili niť, k dispozici vám po celou dobu bude správce hry, kterého můžete kdykoliv požádat o nápovědu. Zážitek obsahuje: Únikovou hru "Vylup trezor" Počet osob: 2 - 6 hráčů (dle zvolené varianty) Doba trvání: 60 minut Počet osob: 2 - 6 hráčů (dle zvolené varianty)  Trvání: 60 minut Lokalita: Děčín Podmínky:  Děti do 15 let pouze s doprovodem dospělého. 

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 000 Kč

Detail

Teambuildingové aktivity - Úniková hra Masna: Bývalí lidé
Úniková hra Masna: Bývalí lidé
 • Okres: Chomutov
 • Město: Chomutov
 • Teambuilding pro: 2 - 6
 • Specifikace: Úniková hra Masna: Bývalí lidé

Připravte se na v dnešní době velmi populární exit games, kdy je skupina lidí zavřená v místnosti a snaží se podle nalezených indicií vyvodit souvislosti a během 60 minut poskládat příběh, nalézt řešení a tím i cestu ven. Hra je určena pro 2 - 6 účastníků a často se během ní objeví i netušené vlastnosti jednotlivých soutěžících. V rámci tohoto zážitku si v Chomutově vyzkoušíte hru tematicky zasazenou do 70tých let minulého století a pokusíte se rozplést složitý příběh rodiny Sýkorovy. Ze začátku sranda pro všechny, ale nezapomínejte, že čas běží a touha dostat se ven je u každého jiná, ale přitom spolupráce je základním kamenem řešení. Zkrátka čeká vás zážitek, který vám dá více zkušeností, než by se mohlo zdát. Na vyřešení budete mít pouze 60 minut. Co by měl každý detektiv vědět? Hra se odehrává v týmech, vezměte s sebou tedy 1 - 5 kamarádů, kteří vám pomohou úlohu vyřešit. Vše potřebné pro vás bude na místě připraveno. Soustřeďte se, čas běží!
Zážitek - Úniková hra Masna: Bývalí lidé Co dělat v Ústeckém kraji? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
Zážitky | Únikové hry

Únikové hry

 
 • 1 499 Kč

Detail

Teambuildingové aktivity - Den na jachtě s kapitánem
Den na jachtě s kapitánem
 • Teambuilding pro: 2 - 5 osob

Vstup na palubu oslavíte sklenkou sektu a pak už jen napnout plachty a vzhůru za dobrodružstvím. Během plavby se můžete plně podílet na ovládání plachetnice, tj. vytahovat a utahovat plachty, kormidlovat či navigovat. V případě dobrých povětrnostních podmínek je možnost se tahat na laně za plachetnicí, koupat se … Zážitek Den na jachtě s kapitánem obsahuje: Welcome drink Pronájem kajutové plachetnice na Lipně na celý den Doprovod a instrukce kapitána Pohonné hmoty Počet účastníků: 2, 3, 4 nebo 5 osob (dle zvolené varianty) Trvání: Celodenní, cca 6 hodin (vždy od 10 do 16 h). Sezóna: Květen až říjen. Nelze uskutečnit při extrémních povětrnostních podmínkách - silný vítr (nad 15 m/s), bouřka, vytrvalý déšť. Lokalita: Jižní Čechy - Lipno. Přístav Landal Marina Lipno v Lipně nad Vltavou. Další podmínky a předpoklady: Děti do 15 let pouze s rodiči. Obuv se světlou podrážkou (černá dělá šmouhy na palubě), proviant s sebou (nezastavuje se na oběd na břehu), důležité je kvalitní oblečení, být připraven jak na slunečné počasí (opalovací krém, sluneční brýle, čepice atd.), tak na možnost chladnějšího počasí s přeháňkami (větrovka, svetr atd.). Maximální společná hmotnost všech osob na palubě je 320 kg. Je zakázáno vzít s sebou na loď jakékoliv zvíře, včetně psů, koček a jiných domácích mazlíčků. Pokud máte zájem o víkendový pobyt, zvolte Víkend na plachetnici nebo Víkend na jachtě s kapitánem.

Jachting a zážitky na plachetnici

 
 • 5 980 Kč

Detail

Teambuildingové aktivity - Soukromý let balonem po celé ČR
Soukromý let balonem po celé ČR
 • Teambuilding pro: 2 - 5 osob

Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Splňte si svůj sen a vzneste se k oblakům ve Vašem oblíbeném místě. Objednejte si tento let a odstartujte k letu v horkovzdušném balónu k oblakům poblíž Vašeho města, vesničky, domu či jiné oblíbené lokality. Let Standard - Zvolte si z nabídky našich standardních lokalit: Blatná u Plzně, Bochov, Bouzov, Brno, Česká Sibiř, Český Krumlov, České Budějovice, Český ráj, Chrudim, Frýdek-Místek, Hluboká nad Vltavou, Hradec Králové, Hukvaldy, Jihlava, Karlštejn, Konopiště, Kroměříž, Nepomuk, Olomouc, Ostrava, Pálava, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Roudnice, Slavonice, Strakonice, Tábor, Telč, Uherské Hradiště, Žatecko, Zlín. V těchto lokalitách máme naše startovací místa. Případně můžeme použít vaše startovací místo v této lokalitě nebo v okolí maximálně do 15 km. Let Premium - Vyberte si jakoukoliv lokalitu v ČR dle vašeho přání! Zvolená vzletová plocha musí splňovat bezpečností podmínky a bude při objednání termínu konzultována s dodavatelem. Každá lokalita musí být schválena pilotem. Přesné místo startu určuje pilot s ohledem na technická a meteorologická omezení. Pro vzlet balónu je nutný travnatý pozemek o velikosti 50x50m, bez drátů el.vedení, bez vzrostlých stromů, s příjezdovou cestou a povolením majitele pozemku - to vše si klient zajišťuje sám. Zároveň musí být místo vzletu v minimální vzdálenosti 30 km od státních hranic (balón nesmí v průběhu letu hranici překročit). Po příjezdu na určené místo pilot schválí, zda-li je místo vhodné pro bezpečnou realizaci startu a letu. Přesné místo startu tedy určuje pilot s ohledem na technická a meteorologická omezení zážitku. O místě startu a uskutečnění letu nebo zrušení letu rozhoduje velitel balónu (pilot). Pilot má rovněž pravomoc změnit místo odletu i v případě, že dojde ke zhoršení či nebudou od samého počátku v daném místě příznivé geomorfologické či klimatické podmínky, které by mohli mít negativní vliv na průběh letu. V případě, že podmínky nebudou pro klientem vybranou lokalitu příznivé, bude dodavatelem vybrána jiná lokalita v její blízkosti. Změna místa vzletu není důvodem ke zrušení realizace zážitku. Zážitek Soukromý let balónem obsahuje: soukromý let pro 2 - 8 osob (dle zvolené varianty) čistý čas letu 1 hodina, nebo 1,5 hodiny (dle zvolené varianty) pojištění slavnostní křest pamětní list odvoz pasažérů na místo vzletu z místa přistání V balónu budete pouze sami s pilotem.  Balóny startují vždy pouze s východem slunce nebo 2 hodiny před západem slunce. Ranní let lze prodloužit na 1,5 hodiny čistého času letu. Popis zážitku: Posádka balón nachystá k letu, pasažéři mohou s přípravou pomáhat. Pilot poučí pasažéry o chování při letu a po nastoupení do koše nastává odlet. Obvyklá doba letu je jedna hodina, délka letu závisí na rychlosti větru, většinou uletíme vzdálenost 10–15 km vzdušnou čarou. Po přistání jsou pasažéři slavnostně pokřtěni a pilot jim vystaví pamětní list. Pozemní doprovod, který sledoval balón během letu, naloží pasažéry a techniku a dopraví vše na místo startu nebo podle domluvy. Trvání: Cca 3 - 4 hodiny, samotný let 1 nebo 1,5 hodiny (dle zvolené varianty). Sezóna: Celoročně - hlavní sezóna je březen až říjen. Let se realizuje pouze za meteorologické situace, která zajistí bezpečné provedení letu. Den a čas vzletu se potvrzuje několik hodin předem s ohledem na aktuální předpověď počasí. Lokalita: Dle vámi zvolené varianty. Další podmínky a předpoklady: Termín letu doporučujeme rezervovat minimálně 2 měsíce předem. Doporučujeme pohodlné, sportovní oblečení a pevné boty. Není třeba oblékat se tepleji, než je venkovní teplota při zemi. Po dobu letu můžete fotit i filmovat. Letu balónem se mohou zúčastnit děti od 6 let, podstatná je ale také výška, a to alespoň 130 cm a také doprovod dospělé osoby. Dále je také třeba, aby byl účastník v dobré fyzické kondici a zvládl po dobu letu stát a držet se.  Těhotn

Vyhlídkové lety balónem

 
 • 15 990 Kč

Detail

Dobrodružná hra Arcana na Zámku Svijany
Dobrodružná hra Arcana na Zámku Svijany
 • Teambuilding pro: 2 - 5 osob

Zahrajte si tuto interaktivní dobrodružnou hru, spojující možnosti online her, tajných skrýší a reálných šifer, které vás provedou zámkem. Kromě toho, že hra vyzkouší váš důvtip a postřeh, zároveň vás a vaši rodinu či přátele velmi dobře zabaví. Ti nejbystřejší a nejšikovnější z vás se dostanou do cíle, kde na ně čeká malá odměna.  Zážitek obsahuje: Jednu hru Arcana pro skupinu dvou až pěti osob. Ideální pro rodiny s dětmi, páry nebo partu přátel. Délka hry je průměrně 90 minut. Vstup na zámek Malá odměna pro všechny Jak dlouho hra trvá a pro koho je určena Hru si určitě užijí rodiny s dětmi od 7 let nebo parta přátel (do 5 osob). Ideálně když budete alespoň dva. Průměrně hra trvá 90 minut, během kterých si velmi podrobně prohlédnete zámek. Až hru skončíte, můžete si ještě zámek doprohlédnout. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek. Legenda Vydejte se do jednoho podzimního dne roku 1935, kdy byl na zámku nalezen vskutku neobyčejný kalendář. Kalendář popisuje nejen minulost, ale i budoucnost majitele zámku Alaina Rohana. Tajemný objev má však jeden háček... A Alain Rohan bude nutně potřebovat vaši pomoc. Co ke hře budete potřebovat Stačí vám smartphone nebo tablet s androidem či iOS a během 5 minut můžete začít hrát. 1) Stáhněte si mobilní aplikaci Hunter Games z Google Play nebo App Store. 2) Přihlaste se do mobilní aplikace. 3) Na recepci obdržíte unikátní QR kód k načtení hry. Další informace: chytrý telefon neposkytujeme telefon by měl být nabitý po celém areálu zámku je free wi-fi za vratnou zálohu 1 000 Kč lze zapůjčit tablet Hotelovou hru Arcana je možné hrát pouze v průběhu zámecké sezóny (duben - říjen) v otevírací době zámku.

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 290 Kč

Detail


Zobrazeno 31-40 z 110 nalezených

Vyhledáváme:   Adrop.cz | Zazitky.cz | Esennce.cz