Teambuilding    >    

Teambuilding - Vzduch

Vzduch

Teambuilding - Vzduch
Vyhlídkový let s trasou na přání pro až 5 osob
 • Teambuilding pro: 3 – 5 osob

Říká se, že každý by jednou v životě měl zažít pohled na zemi z výšky. Přesvědčte se sami o pravdivosti tohoto tvrzení a zažijte den ve znamení létání, kdy si sami zvolíte, co zajímavého budete chtít z výšky pozorovat. Cena platí za pronájem celého letadla, vezměte proto svou rodinu, přátele nebo třeba spolupracovníky a dopřejte si společně netradiční zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Do vzduchu vás vynese jeden ze dvou vybraných strojů – moderní letoun Cirrus SR 20 pro 3 cestující nebo prostornější letoun Cessna 207 pro 5 pasažérů. Před odletem budete moci důkladně prozkoumat hangár na letadla. Během celého zážitku můžete vše směle fotit a natáčet. Tak vzhůru do oblak! Zážitek Vyhlídkový let s trasou na přání obsahuje: Vyhlídkový let letounem Cirrus SR 20 nebo Cessna 207 (dle zvolené varianty) Trasu letu dle vašeho přání Čistý čas letu 15 nebo 30 minut (dle zvolené varianty) Prohlídku leteckého hangáru zdarma Natáčení a focení bez omezení Neomezený počet diváků, možnost doprovodu pasažéra až k letadlu zdarma Dětské hřiště v zázemí letiště Parkování na letišti zdarma Trvání: Čistý čas letu je 15 nebo 30 minut (dle zvolené varianty). Počet osob: Určeno pro až 3 osoby nebo až 5 osob (dle zvolené varianty). Diváci: Neomezený počet diváků v areálu letiště. Možnost doprovodu pasažéra až k letadlu s prohlídkou letadla z bezprostřední blízkosti zdarma (běžně za poplatek). Sezóna: Celoročně. Lokalita: Letiště Vyškov Další podmínky a předpoklady: Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vady, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které mohou negativně ovlivnit pasažéra během letu. V případě nejistoty konzultujte prosím se svým lékařem. Váhový limit je 100 kg / osoba. Vítáni jsou i handicapovaní cestující. 

Vyhlídkové lety letadlem

 
 • 4 270 Kč

Detail

Vzduch
Kolo Jiřího Birka - venkovní únikovka v krásném prostředí Lednicko-Valtického areálu
 • Teambuilding pro: 2 - 6 osob

Legenda o koláři Birkovi žije dodnes. Vžijte se do příběhu slavného rodáka z Lednice a mistra koláře, který zde žil před bezmála 400 lety a jehož věhlas přetrval do dnešních dní v legendách a pověstech. Pomozte Birkovi dokázat nemožné a vyhrát sázku o sud piva!  Podaří se Vám najít všechny indicie, vyluštit nejednu šifru nebo rébus, vyřešit několik mechanických úkolů a dojít zdárně až ke konci? Odměnou Vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu v srdci Lednicko-Valtického areálu a ve společnosti Vašich blízkých. Příběh: Vžijte se do doby 17. století, kdy Lednice vzkvétala pod vládou Lichtenštejnů, na zámku se pořádaly honosné bály a lidem se tu dobře žilo. Psal se rok 1636, když Jiří Birk, poctivý lednický kolář, který právě dokončoval ohromný a velmi zdobný kočár pro samotného knížete Lichtenštejna, uzavřel v místní hospodě s kovářem lákavou sázku. "Jako důkaz své poctivé a těžké práce porazím za jeden den vzrostlý strom, vyrobím z něj loukoťové kolo a dokoulím ho vlastními silami do dalekého Brna ještě před zavíráním městských bran", navrhl Birk.  Podaří se Birkovi splnit tento obtížný úkol? Vyrobit a dokoulet kolo až do Brna? Vyhraje sázku, nebo bude celé vesnici pro smích? To teď záleží jen na Vás. Jste to totiž Vy, kolářovi tovaryši, kteří mu jako jediní mohou pomoci. Tak vzhůru do práce, času není nazbyt. Zážitek obsahuje: Venkovní únikovou hru "Kolo Jiřího Birka" Obtížnost: střední  Počet osob: 2 - 6 hráčů Doba trvání: cca 2,5 hodiny Počet osob: 2 - 6 hráčů. Vhodné i pro děti od 10 let.  Trvání: cca 2,5 hodiny (záleží na Vás), trasa cca 2,5 km Lokalita: Lednice, Jižní Morava Venkovní úniková hra: Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Venkovní úniková hra unikátním způsobem propojuje virtuální realitu se světem kolem nás. Obtížnost: Střední obtížnost je ideální pro začínající či středně pokročilé únikovkáře, kteří si rádi zpestří běžnou procházku po krásném zámeckém parku. Hra je určena pro skupinu přátel či rodiny s dětmi.  Start hry:  Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 099 Kč

Detail

Teambuilding - Vzduch - Pražská Zoo - venkovní úniková hra
Pražská Zoo - venkovní úniková hra
 • Teambuilding pro: 1-6

Během hry, která unikátním způsobem propojuje svět kolem nás s virtuální realitou, se budete snažit najít všechny důmyslně schované indicie, vyluštit nejednu zapeklitou hádanku a dojít zdárně až ke konci s co nejvíce body. Odměnou vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu a ve společnosti vašich blízkých. Hra na body na vás navíc nebude vytvářet časový tlak, příběh a samotnou zoo si tedy pořádně užijete. Příběh: Noe se svými syny má archu již skoro postavenou. Potopa ale příchází rychleji, než se očekávalo. Pomozte jim zdárně dokončit úkol, díky kterému bude zachována rovnováha na zemi a lidstvo spolu s faunou všeho druhu bude moci pokračovat ve své vývojové linii. Úkol to jistě nebude jednoduchý, je potřeba dostat se do všech koutů zeměkoule, aby žádný druh nebyl opomenut. Vydáte se do hlubin moře, proběhnete napříč kontinenty, zakusíte extrémní podmínky v Indonéské džungli, probijete se do samotného srdce Údolí slonů, slezete strmý Skalní masiv a proplížíte se Ptačími mokřady kolem nebezpečných šelem. To a mnohem více na vás čeká v pražské Zoo. Zážitek obsahuje: Venkovní únikovou hru "Pražská Zoo - Noemova archa" Obtížnost: nejlehčí nebo střední (dle zvolené varianty) Počet osob: 1 - 6 hráčů Doba trvání: cca 5 hodin Vstupenky do Zoo nejsou zahrnuty v ceně. Počet osob: 1 - 6 hráčů Trvání: 5 hodin (záleží na Vás), trasa cca 3,2 km Lokalita: Zoo Praha Venkovní úniková hra: Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru s co největším počtem bodů a pořádně se při tom pobavit. Obtížnosti: Nejlehčí varianta je určena pro rodiny s dětmi (od 5 let), které si chtějí zpestřit běžnou procházku po pražské Zoo. Střední obtížnost si skvěle užije skupina začínajících nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit běžnou procházku po pražské Zoo a zažít něco nového. Start hry:  Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 099 Kč

Detail

Teambuilding - Vzduch - Větrný tunel pro skupiny až 20 osob
Větrný tunel pro skupiny až 20 osob
 • Okres: Praha
 • Město: Praha Letňany
 • Teambuilding pro: 1-10 osob
 • Specifikace: Rezervace bez omezení

Před samotným letem čeká účastníky instruktáž od kvalifikovaných instruktorů. Zapůjčení ochranného vybavení je samozřejmostí -  každý letec nafasuje kombinézu, helmu a ochranné brýle. A pak už hurá k letové komoře! Tato komora je uzavřena, takže nehrozí vypadnutí z proudu vzduchu a letec je po celou dobu pod dohledem zkušeného instruktora. Celkem 30 minut paráááádního volného pádu, to bude zážitek! Poměrně rychle se každý naučí ovládat své tělo ve větrném proudu a zjistí, co dělat aby si let co nejvíce užil a měl všechno pod kontrolou. Jednotlivé vstupy jsou z důvodu fyzické náročnosti této disciplíny doporučené po 1,5 min. Termín lze v této variantě zážitku vybrat bez omezení. Součástí zážitku je: krátká instruktáž zapůjčení vybavení celkem 30 minut ve větrném tunelu Měli byste vědět: Na zážitek je nutné dorazit alespoň 60 minut před samotným letem. Každý před akcí podepisuje prohlášení letce, aby potvrdil, že byl seznámen s bezpečností v tunelu a celé aréně. Tunel je vybaven záznamovým systémem, který umožňuje získat záznam z letu jako vzpomínku na nevšední zážitek. Tento záznam není zahrnutý v ceně, platí se 300 Kč až na místě (nutné upozornit obsluhu hned po příchodu).
Zážitek - Větrný tunel pro skupiny až 20 osob Co dělat v Praze? Vyrazte za zážitky | Adrop.cz
Zážitky | Vzduch | Větrný tunel

Vzduch

 
 • 15 990 Kč

Detail

Teambuilding - Vzduch - Hon na draka - venkovní pohádková úniková hra v Brně
Hon na draka - venkovní pohádková úniková hra v Brně
 • Teambuilding pro: 1 – 6 osob

Vydejte se po boku udatného rytíře a dvorní dámy vysvobodit nešťastnou princeznu ze spárů draka. Výprava prověří vaše logické uvažování, paměť a pozorovací schopnosti při řešení hádanek a odkrývání stop, které vás přiblíží princeznině záchraně.  Hra je ideální pro všechny hráče, kteří s únikovými hrami začínají, nebo si chtějí užít klidný pohádkový příběh. Hraje se na body, takže vás nebude nijak tlačit čas a hru si tak skvěle užijí hlavně rodiny s dětmi. Prožijte pohádkový příběh v historickém centru Brna. Odměnou vám bude zábavné odpoledne na čerstvém vzduchu ve společnosti vašich nejbližších a dobrý pocit z vyzrání nad záludnými šiframi a hádankami. Příběh: Kdysi dávno, žili na hradě Špilberku král a královna, kteří velice toužili po děťátku. Kolik jen různých bab kořenářek a věhlasných lékařů se na hradě vystřídalo, ale nikdo z nich jim nedokázal pomoci. Až jednoho dne před nimi stanula stará čarodějnice v roztrahných šatech. Nabídla jim kouzelný lektvar výměnou za pozvání na oslavu prvních narozenin prince nebo princezny. Král s královnou nadšeně souhlasili. Netrvalo dlouho a královně se skutečně narodilo děťátko – malá princeznička. Při velkolepé oslavě prvních narozenin se ovšem na starou čarodějnici zapomnělo. Zlost popadla čarodějnici a přísahala, že až bude princezna plnoletá, zle se pomstí. A opravdu, v den kdy se princezna chystala oslavit své osmnácté narozeniny, objevil se strašlivý, zlý drak, jehož obrovská křídla slunce zastínila, zmocnil se princezny a unesl ji do své sluje. Udatný rytíř ze sousedního království zamilovaný do princezny a princeznina dvorní dáma – její nejvěrnější přítelkyně, se rozhodli, že ji zachrání za každou cenu. Vydáte se s nimi na cestu a vysvobodíte nešťastnou princeznu? Zážitek obsahuje: Venkovní únikovou hru "Hon na draka" Obtížnost: lehká Počet osob: 1 - 6 hráčů Doba trvání: cca 3 hodiny Počet osob: 1 - 6 hráčů  Trvání: cca 3 hodiny (záleží na Vás), trasa cca 5 km Lokalita: Brno Venkovní úniková hra: Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Venkovní úniková hra unikátním způsobem propojuje virtuální realitu se světem kolem nás. Obtížnost: Lehká obtížnost je ideální variantou pro nové hráče, kteří s únikovými hrami začínají.  Start hry:  Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 099 Kč

Detail

Vzduch - Pevnost Vyšehrad – venkovní úniková hra
Pevnost Vyšehrad – venkovní úniková hra
 • Teambuilding pro: 1 – 6 hráčů (optimálně)

Prověřte své detektivní schopnosti, postřeh a logické myšlení. Venkovní úniková hra protáhne pohybem vaše tělo a zároveň dá vašim mozkovým buňkám nadýchat se čerstvého vzduchu. Vezměte na dobrodružství svou rodinu nebo přátele a nechte se pohltit napínavým příběhem, který vás vezme do dávné doby baroka 18. století. Poznejte všechna zákoutí slavného Vyšehradu, který kdysi sloužil jako vojenská pevnost. Vyřešte všechny hádanky a šifry a rozuzlete spletitý příběh.   Příběh: Nad Prahou se vznáší mrak pochmurnosti. České země jsou součástí Habsburské monarchie, které vládne zdánlivě pevnou rukou císař Karel VI. a Praha se vzpamatovává z poslední morové rány. Každodenní chmury se nejlépe zahání v dobré hospůdce a jedna z vyhlášených je ta U Černého vola, kam jste včera v podvečer zavítali i vy. Stará Praha byla vždy plná podivínů a tato hospůdka jako by je přímo přitahovala. Z uvolněné atmosféry a veselí vás vytrhl neznámý muž s tíživou prosbou o pomoc. Z očí mu čišelo čiré zoufalství, mluvil nesouvisle a stále dokola opakoval, že mu jde o holý život. Neústupné naléhání vás nakonec přimělo podat pomocnou ruku. Muži se rázem rozjasnily oči, do rukou vám strčil jakýsi zmuchlaný papírek a s díky rychle zmizel. Bylo to dobré rozhodnutí? Nebylo přeci jen unáhlené nabízet tomuto podivínovi pomoc? Zvláště v dnešní době, kdy se osud člověka může tak rychle obrátit proti němu? A to často i z daleka menších pohnutek! Pomůžete cizímu člověku v nouzi? Budete riskovat svůj život k záchraně jiného?  Zážitek obsahuje: Venkovní únikovou hru "Pevnost Vyšehrad" Obtížnost: střední Počet osob: není nijak omezen Doba trvání: 2 - 3 hodiny Vzdálenost: 3 - 4 km Počet osob: 1 - 6 hráčů (optimálně). Počet hráčů není nijak omezen. Trvání: 2 – 3 hodiny, trasa cca 3 – 4 km Sezóna: Celoročně Lokalita: Praha - Vyšehrad Venkovní úniková hra: Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru v daném časovém rozmezí a pořádně se při tom pobavit. Užijte si skvělou zábavu s přáteli, při které si procvičíte mozek i protáhnete nohy. Použijte svůj zdravý selský rozum, kreativní myšlení, špetku fantazie a umění spolupracovat se svými kamarády v týmu nebo soupeřte ve více týmech současně. Obtížnost: Střední obtížnost je vhodná pro začínající nebo středně pokročilé únikovkáře, kteří mají rádi procházky po památkách, rádi si zapřemýšlí a řeší zábavné úkoly. Ostatní informace: Hra není určena pro děti. Terén není vhodný pro vozíčkáře a jízdu s kočárky. Doporučujeme si vzít s sebou papír a tužku na poznámky.

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 499 Kč

Detail

Vzduch - Únos - detektivní venkovní úniková hra v Pardubicích
Únos - detektivní venkovní úniková hra v Pardubicích
 • Teambuilding pro: 1 - 6 osob

Spojte procházku na čerstvém vzduchu s originálním příběhem. Někdo se snaží dostat Vašeho šéfa a v sázce jsou pořádný prachy.  K venkovní únikovce potřebujete pouze nabitý telefon a unikátní aplikaci, kterou si předem stáhnete.  Příběh:  Tohle je Vaše chvíle. Troufnete si na extrémně nebezpečný případ? Zahrajte si na soukromé očko, zachraňte Velkého šéfa a vyřešte vše dřív, než se stane něco strašného. Nájemný vrah nepočká. Chytněte ho jako první. Mějte se ale na pozoru, stačí chvilka nepozornosti a z lovce se stane kořist. Hra na kočku a na myš začíná.  Zážitek obsahuje: Venkovní únikovou hru "Únos" Obtížnost: střední Počet osob: 1 - 6 hráčů Doba trvání: cca 2 hodiny Počet osob: 1 - 6 hráčů. Počet lidí v týmu není omezen, doporučujeme ale maximálně 6 lidí. Optimální počet je 3 až 6 hráčů.  Trvání: 2 hodiny (záleží na Vás), trasa cca 3 km Lokalita: Pardubice Venkovní úniková hra: Venkovní únikovku budete hrát prostřednictvím unikátní aplikace, která Vám odvypráví příběh a otestuje Vás řadou úkolů a překážek. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít nápovědu. Za každou nápovědu jsou ale trestné minuty, dokážete to bez nich? Užijte si nevšední dobrodružství a ukažte, co se Vás je! Další informace: Doporučujeme hrát za světla, jelikož ve tmě a ve sněhu není možné splnit všechny úkoly. Start hry:  Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň den předem. Bez přístupu k aplikaci a zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 750 Kč

Detail

Vzduch - Legenda o Golemovi - venkovní úniková hra ve Starém Městě
Legenda o Golemovi - venkovní úniková hra ve Starém Městě
 • Teambuilding pro: 1 - 6 osob

Golem - obávaný, hrůzu vzbuzující. Postava s nesmírnou silou, která fascinovala všechny. Vládce, badatele, literáty i dobrodruhy. Vstupte do starobylého Židovského města Pražského, potkejte záhadné rabíny a užijte si společně strávený čas trochu jinak. Vraťte se do 16. století a vychutnejte si golemovu legendu a všechna její tajemství! Ideální pro začínající hráče a rodiny s dětmi. Zážitek obsahuje: Venkovní únikovou hru "Legenda o golemovi" Obtížnost: střední Počet osob: 1 - 6 hráčů Doba trvání: cca 2 hodiny Počet osob: 1 - 6 hráčů. Počet lidí v týmu není omezen, doporučujeme ale maximálně 6 lidí. Optimální počet je 3 až 6 hráčů.  Trvání: cca 2 hodiny (záleží na Vás) Lokalita: Praha - Staré Město Venkovní úniková hra: Ke hraní venkovní únikové hry potřebujete pouze chytrý telefon a unikátní aplikaci, kterou si předem stáhnete. Čeká Vás několik hádanek a úkolů, jejichž postupným a správným řešením se dostanete až do cíle. Skvělá forma zábavy na čestvém vzduchu. Kdy a s kým vyrazíte je jen na Vás!  Ostatní informace: Hru je možné hrát pouze za denního světla. Start hry:  Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň den předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 990 Kč

Detail

Vzduch - Kletba Vyšehradu - venkovní únikovka plná tajemství
Kletba Vyšehradu - venkovní únikovka plná tajemství
 • Teambuilding pro: 1 - 6 osob

Záhady, tajemství, děs a hrůza. Libujete si v hororových příbězích? Pojďte prověřit Vaše smysly a užít si kupu zábavy. Netradičně, na čestvém vzduchu a v okolí jedné z našich nejvýznamnějších památek.  Příběh: Zprávy o nevysvětlitelných jevech přilákaly na Vyšehrad dva bratry. Nyní žije už jen jeden z nich. Sebevražda. Pomozte pozůstalému z dvojice bratrů zjistit, co se stalo. Při pátrání možná odhalíte věci, o jejichž existenci jste neměli ani tušení. Už není cesty zpět! Otestujete svou bystrost, vytrvalost a odvahu a společně dojdete až do cíle.  Zážitek obsahuje: Venkovní únikovou hru "Kletba Vyšehradu" Obtížnost: pokročilý  Počet osob: 1 - 6 hráčů Doba trvání: cca 2 hodiny Počet osob: 1 - 6 hráčů. Počet lidí v týmu není omezen, doporučujeme ale maximálně 6 lidí. Optimální počet je 3 až 6 hráčů.  Trvání: 2 hodiny (záleží na Vás), trasa cca 3 km Lokalita: Praha - Vyšehrad Venkovní úniková hra: Ke hraní venkovní únikové hry potřebujete pouze chytrý mobilní telefon a unikátní aplikaci, kterou si předem stáhnete. Pokud se ocitnete v úzkých a nebudete si vědět rady jak dál, můžete využít nápovědu. Cílem hry je vyřešit všechny hádanky v co nejkratším možném čase. V případě využití nápovědy Vám bude připočten trestný čas navíc. Kdy a s kým vyrazíte je jen na Vás. Vzhůru do toho!  Tip:  Pokud jste opravdoví odvážlivci, zkuste to v noci! Baterku do ruky a vzhůru po stopách kletby Vyšehradu! Start hry:  Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň den předem. Bez přístupu k aplikaci a zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 190 Kč

Detail

V zakletí času - venkovní úniková hra napříč starou Prahou
V zakletí času - venkovní úniková hra napříč starou Prahou
 • Teambuilding pro: 1 - 6 osob

Vyražte za dobrodružstvím v kulisách stověžatého města. Venkovní únikovka propojuje netradičním způsobem svět kolem nás s vymoženostmi chytrých telefonů. Odměnou vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu a ve společnosti vašich blízkých. Hra na čas vás dostane do tempa. Díky systému nápověd dokončí hru opravdu každý. Příběh: Nacházíme se v době nestabilního času. Pohybujeme se tam a zpět, stále rychleji a rychleji. Časová nestabilita je každou vteřinou silnější a reálně hrozí, že brzy zcela pohltí prostor, ve kterém žijeme. Abyste odvrátili tuto hrozbu a zajistili budoucnost pro příští generace, musíte projít minulostí, naleznout v dějinách přesný bod, kdy se čas destabilizoval, navrátit mu řád a zachránit svět. Podaří se vám to? Během hry zamíříte mezi oblíbená turistická místa a dozvíte se spoustu zajímavostí.  Zážitek obsahuje: Venkovní únikovou hru "Pražské zajímavosti – V zakletí času" Obtížnost: střední nebo těžká (dle zvolené varianty) Počet osob: 1 - 6 hráčů Doba trvání: cca 4 hodiny Počet osob: 1 - 6 hráčů Trvání: cca 4 hodiny, trasa cca 2,5 km Lokalita: Praha - Staroměstské náměstí Venkovní úniková hra: Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru v daném časovém rozmezí a pořádně se při tom pobavit. Obtížnosti: Střední obtížnost je vhodná pro začínající nebo středně pokročilé únikovkáře, kteří rádi zapojí mozkové závity a nerozhodí je ani neustálý časový posun skrz všechna časová pásma. Vhodné pro rodiny s dětmi. Těžkou variantu doporučujeme zkušenějším únikovkářům, kteří se nezaleknou záludných úkolů a rádi si lámou hlavu nad šiframi a rafinovanými hádankami. Start hry:  Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky

 
 • 1 299 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 12 nalezených

Vyhledáváme:   Adrop.cz | Zazitky.cz | Esennce.cz